А у нас відмінна новина для тих хто любить в'язати.  Ми розширили наш асортимент таким чудовим товаром, як пряжа ТМ DMC.  Найвідоміша торгова марка товарів для рукоділля в світі, є не тільки виробником всього необхідного для вишивки, а й виробляє товари для в'язання.  Ми якраз встигли до осінньо-зимового сезону, щоб наші улюблені покупці змогли утеплитися до приходу холодів.  І зустрінуть прохолодну погоду модними і утепленими.  А якщо врахувати, що скоро почнуться свята, то треба ще й подарунки близьким зв'язати.  Отже, зустрічайте: пряжа відомої французької марки DMC.
Лінія пряжі DMC представлена ​​великою палітрою кольорів.  Є, як однотонні, так і яскраві фантазійні (які, з'єднують кілька кольорів) лінійки пряжі.  Є в нашому магазині пряжа і на літній сезон, для легких топів і сарафанів, і на зимовий сезон, для теплих регланів, рукавиць, рукавичок, шарфів, снуд і т.д.
Навіть дивлячись на ці різнобарвні моточки через екран Ви вже почнете представляти, що можна зробити з конкретного моточку: жилетку дочці або модну шапочку для себе, а може шикарні рукавички для мами чоловіка до Нового року.
Ми точно знаємо, що зайшовши в наш розділ пряжі, Ви точно не підете без покупки.  Адже при такому виборі, Ви точно знайдете, те що Вам потрібно
https://hobbylavka.com.ua/ua/pryazha/