А ми продовжуємо шукати для Вас кращі товари вітчизняних виробників.  І на цей раз представляємо Вашій увазі картини за номерами ТМ Artissimo.  Чудове полотно, фарби відмінної якості і пензлики, якими хочеться малювати й малювати.  Продукція пройшла сертифікацію.

Є у цього виробника ще одна особливість - вони випускають сюжети в двох форматах 40х50 і 50х60.  Тепер не треба обмежувати свої пошуки ідеального малюнка розміром необхідним Вам під інтер'єр, досить просто замовити потрібний розмір.

Для любителів глянцю, ця фірма пропонує акриловий глянсовий лак для покриття картин.  Ну а для тих, хто вже "виріс" з малювання картин за номерами ми можемо запропонувати чисті полотна для створення Вашого ідеального малювального задуму.

Забавні тварини, романтичні парочки, пейзажі, що зачаровують і багато інших тематик для втілення Ваших малювальних задумів, все це Ви знайдете на нашому сайті http://domovyata.com.ua/artissimo.html

Ми впевнені, що Ви не підете без покупки, так як не закохатися в ці сюжети просто не можливо.  Адже для Вас ми вибираємо тільки найкраще з того, що є на ринку.